Kanye West: Do të jem President i SHBA-ve

Periskopi.com Showbiz

Reperi i njohur, Kanye West, ende mendon se në të ardhmen mund të jetë President i SHBA-ve.

Gjatë një interviste të fundit, artisti tha se do të hyjë në garë për Shtëpinë e Bardhë në vitin 2024, madje është i sigurt se do të fitojë.

“Do të vijë një ditë që unë do të jem Presidenti i SHBA-ve! Dhe do të kujtoj…çdo themelues që s’pati kapacitetin të na kuptojë kulturalisht çfarë ne po bëjmë.”

Babai i katër fëmijëve, që duket se e ka më shumë se seriozisht kandidimin për president, tha ndër të tjera se është në mënyrë absolute “artisti më i madh i të gjitha kohërave”.

Getinjo publikon fotografi me dy femra të zhveshura në dhomën e hotelit

Periskopi.com Showbiz

Reperi i njohur, Getinjo, herë pas here rrëmben vëmendjen e fansave përmes postimeve të tij në rrjetet sociale.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit, që ai ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Bëhet fjalë për një imazh, ku ai shfaqet i zhveshur në pjesën e sipërme, teksa pranë tij në shtratin e hotelit ndodhen edhe dy femra.

Vajzat në fjalë shihen të veshura në mënyrë provokuese, teksa edhe gjestet që bëjnë me njëra-tjetrën duken të tilla.

“Ato thonë: a mund të bëhesh ti babai ynë?”, ka shkruar reperi nga Ferizaj në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Një skenë të ngjashme si kjo në fotografi, kemi pasur rastin të shohim në dy klipet shumë të shikuara të reperit: “Monster” dhe “Lavire”.

Reperi i njohur: Nëse nuk i bëni seks oral, ajo do ju tradhëtojë

Periskopi.com Showbiz
Emis Killa përveç teksteve dhe këngëve ai njihet edhe për mënyrën pa komplekse të të shprehurit në Twitter. Statuset e tij janë gjithmonë shumë të komentuar për faktin se ai shpreh mendimin e tij edhe për tema të nxehta seksuale. Kështu ka ndodhur edhe me mendimin e tij  mbi seksin oral ku shkruan:

“Nëse nuk do ti bëni seks oral ajo do t’ju tradhëtojë”- dhe me qindra komente kanë ardhur në profilin e tij. Disa prej ndjekësve e kanë shpërndarë këtë status e disa të tjerë përfshirë edhe gazetaren e njohur Francesca Barra  që shprehen se ata mendojnë dhe shpresojnë se atij mund ti kenë vjedhur profilin.