Të gjithë sytë kah vajza e Barack Obamës (FOTO)

Periskopi.com Showbiz

Familja e presidentit të 44 të SHBA-së kanë marrë shumë vëmendje në rrjetet sociale me fotografinë më të fundit që kanë postuar.

Ish-Presidenti amerikan Barack Obama, pozon bashkë me familjen me rastin e ditës së Falënderimeve e cila u festua në fund të nëntorit, por është vajza e familjes ajo që vjedh skenën.

Fotografia u publikua nga e shoqja Michelle, e cila uroi të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

Në fotografi shihet Barack dhe Michelle Obama, bashkë me dy vajzat, Malia dhe Sasha, ku shihen të buizqeshur.

Brenda një kohe të shkurtër, fotografia arriti mbi 6 milionë pëlqime, ndonëse fotografia është shkrepur në muajin maj, me rastin e diplomimit të Sasha Obama.

Vëmendjen e mori Sasha për shkak të pamjes së saj, duke u cilësuar si një femër tejet e hijshme dhe me një fustan elegant me një të çarë të madhe.

Sasha e cila tashmë është 18 vjeçe, sapo ka nisur studimet në Universitetin e Michgan, duket një femër tërheqëse.

Vajza e Barack Obamës shumë e thjeshtë në maturën e saj

Periskopi.com Showbiz

Vajza e Barack dhe Michelle Obamës ka festuar mbrëmjen e maturës.

Ani pse është vajza e njërit prej presidentëve më të famshëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në mbrëmje të maturës ka zgjedhur që të duket e thjeshtë.

Vajza e ish-presidentit, Barack Obama, Sasha, ka vendosur që të vesh një fustan të zi në mbrëmjen e maturës.

20 vjeçarja ka pozuar fotografi nga ndeja e përfundimit të Shkollës së Mesme.

Sasha, ishte vetëm 7 vjeçare, kur babai i saj u bë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ajo tashmë është regjistruar në Universitetin më prestigjioz në botë – Universitetin e Hardvardit