Foto e pa publikuar më parë, kështu dukeshin Kim dhe Kourteny Kardashian para shumë vitesh

Periskopi.com Showbiz

Sot janë prej femrave më të famshme dhe më të përfolura në botë.

Çdo gjë që ato bëjnë shpejt kthehet në lajm, ndërsa janë linjat dhe fiziku i tyre që komentohet më së shumti.

Ndonëse akuzohen për ndërhyrje plastike, Kim dhe Kourteny Kadashian asnjëherë nuk e kanë pranuar të kenë bërë një gjë të tillë.

Madje ato nuk hezitojë që të publikojnë imazhe nga e kaluara, këtë se fundi e ka bërë Kourteny e cila ka ndarë më ndjekësit në Instagram një fotografi përkrah Kim.

Dy vajzat e famshme dukeshin shumë më ndryshe se që jemi mësuar t’i shohim sot.

Foto është shkrepur në vitin 1996 dhe të dyja ato shihen të ‘mbuluara’ gjë që sot e bëjnë shumë rrallë.

 

View this post on Instagram

 

?? circa 1996

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on