Prapaskenat gjatë realizimit të videoklipit të Dafinës me Lumi B

Periskopi.com Showbiz

Dje u lansua kënga ‘Lule lule’ nga Dafina Zeqiri dhe reperi Lumi B.

Kënga u prit shumë mirë nga publiku, duke sjellë të gërshetuar një këngë të vjetër shqiptare në versionin modern.

Klipi ishte realizuar në Rahovec, duke përfshirë pamje nga bukuria e atij vendi.

Ishte këngëtarja Dafina Zeqiri që së fundmi publikoi pamje nga prapaskena e xhirimit të videoklipit të ri të cilën e ndau me fansat në llogarinë e saj në Instagram.

Era lanëson këngën e re me reperin xhamajkan

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja kosovare tashmë me famë botërore, Era Istrefi, sapo ka lansuar videoklipin e këngës “Oh God” i cili u paralajmërua që do të dal nesër.

Kënga vjen në bashkëpunim me artistin e njohur xhamajkan Koshens.

Ndërsa para disa jave Era lanësoi edhe këngën e saj “Prisoner”.

Luana Vjollca s’ka lidhje me këndim, në projektin e ri ekspozon linjat provokuese (Video)

Periskopi.com Showbiz

Luana Vjollca sapo publikoi këngën e saj më të re ‘Vetëm ty’.

Pas dueti me Bujar Qamilin, Luana ka vendosur të surprizojë sërish.

Ajo që tërheq më tepër vëmendje është klipi ku ‘qershia mbi tortë’ është vetë bionia sexy.

Luana edhe këtë herë është shfaqur super tunduese.

Por, ka dëshmuar edhe një herë se më shumë i shkon moderimi, se këndimi.

‘Prisoner’ – Klipi i ri me skena të nxehta i Era Istrefit (Video)

Periskopi.com Showbiz

Era Istrefi ka publikuar klipin e këngës “Prisoner”, të cilën e lansoi në muajin qershor.

Klipi i këngës së re është publikuar dy ditë pasi Era performoi në ceremoninë mbyllëse të Kampionatit Botëror që u mbajt në Rusi.