Ia merr lopën me viç, arrestohet mashtruesi nga Kosharja

Periskopi.com Lajme

Policia njofton se në fshatin Koshare të Ferizajt më 30 qershor ka ndodhur një mashtrim.

Një person ka mashtruar viktimën duke ia marr lopën me gjithë viç dhe nuk ia ka dhënë paratë.

Personi i dyshuar është arrestuar dje ndërsa me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.