Rashica nuk e harron klubin ku filloi karrierën – poston pamje duke e shikuar nga TV ndeshjen Vushtrria-89shi

Periskopi.com Sporti

Ylli i ëerder Bremenit, Milot Rashica nuk e ka harruar asnjëherë nga vjen dhe këtë e nënvizon më së miri veprimi i tij i fundit në Instagram, raporton Periskopi.

Ai ka publikuar pamje nga ndeshja e Superligës të cilën e zhvilloi sot Vushtrria kundër Trepçës 89, e që përfundoi me rezultat 1-1.

Shikoni më poshtë.

Përndryshe, Rashica është në dyshim për ndeshjet e Kosovës kundër Republikës së Çekisë dhe Anglisë më 7 respektivisht 10 shtator, pasi pësoi një dëmtim së fundmi i angazhuar me Werder Bremenin që do ta lë jashtë për disa javë. /Periskopi.com/