Ferat Shala: Fehmiu dhe Xheva për ne janë frymëzim dhe shembëlltyrë

Periskopi.com Lajme

Ferat Shala kandidatë për deputetë nga radhët e PDK-së sot ka kujtuar heronjtë e Kosovës Fehmi e Xhevë Lladrovcit , në 21-vjetorin e rënies heroike të tyre.

Shala nëpërmjet një statusi në Facebook tha se këta dy heronjë të Kosovës janë frymëzimi dhe shembëlltyrët e historisë sonë.

Ja statusi i plotë: