Tifozi nga Katari “kall” serbët, para syve të tyre bën shqiponjën dhe bërtet: Shqipëria

Tifozi nga Katari “kall” serbët, para syve të tyre bën shqiponjën dhe bërtet: Shqipëria

Një gjë interesante ka ndodhur pas ndeshjes Brazil – Serbi.

Brazili fitoi me rezultatin 2-0, por në fund një tifoz nga Katari ka bërë gjestin e vitit.

Ky tifoz ka bërë gjestin e shqiponjës me duar dhe ka thënë: ALBANIA.

Në sfond shiheshin tifozët serb dhe lojtarët e kësaj kombëtare që u mposhtën.

Ja pamjet:

E mrekullueshme: Nuk mund të mungonte shqiponja dy krenare 🇦🇱, ky tifoz e bën edhe më të bukur mbrëmjen për ne ❤ Shumë vuajtje sonte për Serbinë 😅 | By GazetaBlic Sport | Facebook

13K views, 623 likes, 51 loves, 18 comments, 116 shares, Facebook Watch Videos from GazetaBlic Sport: E mrekullueshme: Nuk mund të mungonte shqiponja dy krenare 🇦🇱, ky tifoz e bën edhe më të bukur…

Shpërndaje në: