Watfordi i Ranierit zbret me këmbë në tokë Chelsean, shënon dhe barazon

Periskopi.com Sporti

Watfordi ka barazuar rezultatin në 1-1 kundër Chelseat, në ndeshjen e vlefshme për javën e 14 në Premier League.

Ishte Dennis ai që shënoi me një goditje nga brendësia e zonës, e cila u devijua pak edhe nga mbrojtësi Antonio Rudiger.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO