11 persona të lënduar pasi autobusi me mërgimtarë nga Kosova rrotullohet në Serbi

Periskopi.com Lajme

Një autobus nga Kosova është aksidentuar në afërsi të Krushevacit në Serbi.

Sipas mediave serbe, informacionet e para janë se 11 persona janë të lënduar si pasojë e rrotullimit të autobusit.

Në një fotografi  shihet autobusi i një kompanie turistike kosovare që ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.