Beatrix Ramosaj pozon në bikini nga pushimet në Dubai

Periskopi.com Showbiz

Beatrix është shfaqur provokuese nga Dubai.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ndodhet në Dubai së bashku me kushërirën e saj Anxhelina Hadërgjonajn, shkruan lajmi.net.

Të dyja nga atje po ndajnë imazhe të ndryshme me ndjekësit në Instagram.

Së fundmi ishte Beatrix ajo e cila ka pozuar atraktive në bikini dhe shihet se po e shijon në maksimum momentin dhe pamjen.

Beatrix është shumë e dashur për publikun andaj ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Sa i përket projekteve muzikore ajo nuk është edhe aq aktive në publikimin e këngëve të reja, megjithatë ato të publikuara më parë ende dëgjohen.

Shpërndaje në: