Lady Gaga flet për herë të parë rreth ndarjes së Irina Shayk me Bradley Cooper

Periskopi.com Showbiz

Aktorja ishte akuzuar për ndikimin në ndarjen e çiftit.

Lady Gaga para një performance që kishte planifikuar ta mbajë në Las Vegas ka folur për të parën herë për çështjen Bradley-Irina, shkruan lajmi.net.

Të gjithë fansat e akuzonin këngëtaren si shkak i ndarjes së çiftit Cooper-Shayk, pasi mendonin se gjatë xhirimeve të filmit ‘A star is born’ mes tyre ka lindur një dashuri.

Por këngëtarja e mohoi këtë gjë kategorikisht. Para se të fillonte performancën ju drejtua të pranishmëve në këtë mënyrë për ndarjen Irinës dhe Bradleyt: “Bëhuni të sjellshëm ose shporruni”

 

Shpërndaje në: