Shpërthim i madh në Bejrut (VIDEO)

Periskopi.com Lajme

Një shpërthim masiv tronditi kryeqytetin libanez, Bejrut të martën por nuk pati raportime për dëme ose viktima.

Raportohet që pas këtij shpërthimi, janë dëmtuar ndërtesat dhe zyrat përreth qytetit, transmeton Klan Kosova.

Disa stacione televizive lokale raportuan se shpërthimi ishte në portin e Bejrutit.

Shpërndaje në: