Në ditën e parë të këtij viti ndërron jetë i riu shqiptar pas 6 javëve në koma

Periskopi.com Lajme

Ky Vit i Ri nuk nisi aspak mbarë për një familje.

I riu Alban Ramizi ka ndërruar jetë sot, pas një aksidenti që kishte përjetuar gjashtë javë më parë.

 

 

Albani kishte qëndruar gjashtë javë rresht në gjendje kome. Albani ishte nga fshati Llojan në Maqedoni, ndërsa punonte si ndërmarrjen për pastrim ‘Pisha’, transmeton Indeksonline.

Sigurisht se një lajm i tillë është shumë i dhimbshëm për gjithë familjen Ahmeti dhe miqtë e tij.

E filmuan me një femër në klub, Çiljeta merr këtë vendim për Albanin

Periskopi.com Showbiz

Një video ku shihet Alban Hoxha përkrah një femre misterioze kishte bërë bujë në medie ditë më parë.

Çiljeta nuk ishte deklaruar publikisht lidhur me këtë video, por ajo së fundi ka marrë një vendim, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka larguar nga rrjeti social Instagram, Albanin dhe nuk ka asnjë postim me të në këtë rrjet.

Ky veprim lë të supozohet se dyshja në fjalë i kanë dhënë fund lidhjes, por megjithatë deri në një deklaratë të Çiljetës apo Albanit, këto mbeten vetëm supozime.