Zyrtari i Dritës i përgjigjet komenteve të Munishit: Po flet shumë

Periskopi.com Sporti

Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi ishte i ftuar dje në një emision televiziv.

Në mesin e shumë pyetjeve, Munishi u pyetë edhe për ish-skuadrën e tij, Dritën.

Munishi ka thënë se nuk e sheh Dritën rivale për skuadrat si Feronikeli dhe Prishtina për titullin kampion.

Image may contain: Fisnik Kërçeli, standing and outdoor

Madje, Munishi tha se për t’i zënë Prishtinën dhe Feronikelin, Drita duhet t’i luajë katër apo pesë ndeshje më shumë.

E këto deklarata duket se nuk i kanë pëlqyer asapk drejtorit sportiv të Dritës, Fisnik Kërçeli.

Përmes llogarisë së tij zyrtare në Facebook, Fisniku iu përgjigjë Munishit kështu: ”From Ismet BABA, to Ismet BLLABLLA”. /Periskopi/