Pasi Gjira e quajti lopë, vjen reagimi i Rinës

Periskopi.com Showbiz

Gjira Kajtazi dhe Rina Balaj vazhdojnë ofendimet ndaj njëra-tjetrës.

Pak më parë reperja e njohur, Gjira Kajtazi e pyetur nga fansat se çfarë mendon për Rinën ajo në prapavijë publikoi një foto të lopës, që lë të kuptohej se për të e tillë është, shkruan lajmi net.

E nga ana tjetër, Rina po ashtu ka pranuar një mesazh nga fansat duke i thënë se “t’ka ofendu Gjira” ku më pas ajo publikon këngën me Feron, “Ska konkurencë”, e që padyshim se është diss për të.

Kështu, ato nuk ndalen me postime ndaj njëra-tjetrës edhe pse Rina tashmë është mjaft e angazhuar në projekte muzikore ndërsa Gjira ka kohë që nuk ka sjell diçka të re. /Lajmi.net/