Shantazhon një femër në rrjetet sociale, i kërkon para

Periskopi.com Lajme

Një person është arrestuar në Gjilan, pasiqë përmes rrjeteve sociale ka kishte shantazhuar dhe kanosur një femër, duke i kërkuar para.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur më 2 shtator njofton Policia e Kosovës në raportin ditor.