E sikletshme çka i bën ky qytetar Albin Kurtit (Video)

Periskopi.com Fun

Udhëtimit të vetëm dhe në pjesën jo VIP të një aeroporti, ia ka parë sherrin lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti.

Në një video që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, shihet që një qytetar e humbë krejtësisht kontrollin në momentin që e sheh Kurtin në aeroport.

Bashkëudhëtari, teksa e përqafon Albin Kurtin thërret “Parti Enver jemi gati për çdo herë’’.

Por bezdia ndaj Kurtit nuk ka kaluar me kaq, bashkëudhëtari qëndron në këmbë përballë tij dhe e bën shqiponjën me duar

Cfar' sikleti…Avlodht shtyhi pak pi pajaqalles

Gepostet von Valon Maloku am Freitag, 15. November 2019