Luka Joviq tallet me spekulimet që bëhen për të

Periskopi.com Sporti

Sulmuesi Luka Joviq është tallur me spekulimet që thonë se ai ka vendosur të largohet nga Real Madrid.

Disa media kanë raportuar se ai mund të largohet nga klubi spanjoll gjatë verës së këtij viti; ndërsa futbollisti 21 vjeçar i ka quajtur ato spekulime, shkruan Goal.

Kujtojmë se futbollisti në fjalë është transferuar nga Eintracht Frankfurt në Real Madrid gjatë verës së këtij viti dhe ka thënë se është i lumtur aty ku është.