Bastorxhiu fiton 27,000 euro me 20 euro, luan vetëm tri ndeshje

Periskopi.com Sporti

Një përdorues i basteve në Angli ka fituar 24,205 funte (27,000 euro) me 20 funte (23 euro).

William Hill luajti tri ndeshje. Ai vendosi Lyon, Rochdale dhe Benfica që të trija të kenë epërsinë e gjysmës së parësm, por të fitojnë ndeshjet.

Lyon përfundoi 2-0 pjesën e parë ndaj Hoffenhamit, Benfica ishte 1-0, ndërsa Rochdale mbylli pjesën e parë me rezultat 2-0.

Vlen të ceket që Benfica dhe Rochdale nuk fituan ndeshjet, portugezët barazuan 1-1 ndërsa anglezët 2-2./Periskopi/