Sulmuesi shqiptar sfidon Cristiano Ronaldon

Periskopi.com Sporti

Bedri Greca është njëri nga transferimet më të bujshme të Gjilanit këtë afat kalimtar veror.

Sulmuesi shqiptar iu bashkua klubit bardhekuq nga Tirana, pas një sezoni shumë të mirë në Shqipëri, ku shënoi katër gola dhe bëri gjashtë asistime.

Temperaturat e larta që po mbretërojnë në vendin tonë kanë bërë që Grezda të frekuentojë pishinat. Ai ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shihet se nuk qëndron aspak keq sa i përket trupit të tij.

Ylli i ri i Gjilanit ka sfiduar Cristiano Ronaldon për formën e trupit, pasi tiranasi nuk qëndron fare mbrapa portugezit.