Ja sa kushton çaforja ‘Channel’ e Nora Istrefit

Periskopi.com Showbiz

Nora Istrefi ka marrë vëmendjen e gjithë internetit me disa fotografi që ka publikuar gjatë vikendit.

Në fustan të zi dhe me dukje perfekte, Nora tregon trupin dhe fytyrën e bukur.

E ajo që bie në sy është edhe çaforja që Nora ka vendosur në çafë, në të vilën shihet të varura shkronjat e firmës ‘CHANEL’,.

Sipas faqes ‘What they wearin’, duket se çaforja që Nora ka vënë kushton hiç më pak se 990 euro.

Si një nga artistet që gjithmonë guxon dhe fillon trende të reja, Nora duket se po sjell trendin e çaforeve të mëdha sërish.