Edi Furra sjell këngën ‘Hajde Gjakovare’ (Video)

Periskopi.com Uncategorized

Këngëtari i njohur, Edi Furra ka lansuar projektin më të ri. Kjo këngë i kushtohet të gjithë femrave gjakovare kudo nëpër botë.

Edi tregoi  se ka punuar mjaft gjatë për këtë këngë dhe se e ka pritur momentin e duhur që ta lansoj këngën e tij më të re,ku pritet të bëjë bujë mjaft të madhe pasi që është edhe shumë ritmike.

Ja kënga e re: