Aktorja angleze ekspozon të pasmet në fustan transparent

Periskopi.com Showbiz

Aktorja angleze, Kimberley Garner, ka tërhequr vëmendje të madhe në premierën e filmit të ri “Charlie’s Angels”, në Londër.

Tridhjetëvjeçarja është shfaqur me një fustan të zi dhe mjaft të tejdukshëm, teksa të gjithë sytë janë kthyer nga ajo.

Veshja që kishte zgjedhur bile e ka tradhtuar jo pak Garnerin, duke ia ekspozuar sidomos prapanicën me tanga.

Madje, për shkak të fustanit të tejdukshëm, asaj i shiheshin edhe brekët – por anglezja seksi as që mërzitej.