Eskorta e Edi Ramës përfshihet në aksident?

Periskopi.com Lajme

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se eksorta e kryeministrit Edi Rama është përfshirë në një aksident.

Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital, të shoqëruar edhe me foto.

Postimi i Berishës në Facebook

Eskorta e skizoidit mender krye krye krye… aksident tjeter!

Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje Doktor Berisha ! Ishte mese e vertete deklarata Juaj qe bari qe ka konsumuar Rama ka qelluar i keq dhe tani kemi nje kryeminister me probleme psiqike . I ka kapur paniku , po e ndiejne fundin e tyre dhe nuk po shohin me se ke kane perpara . Eskorta e tij eshte perplasur sot me nje trajler ne aksin Gose-Rrogozhine .”