A janë fejuar Cristiano Ronaldo me Georginën, kjo e fundit shfaqet me unazë superluksoze në jaht

Periskopi.com Sporti

Modelja spanjolle, Georgina Rodriguez konsiderohet një nga femrat më seksi në planet.

Georgina Rodriguez përveç romancës me sulmuesin e Juventus, Cristiano Ronaldo, komentohet mjaft edhe për postimet provokuese që ajo bën.

Ajo ka joshur miliona ndjekës me fotografinë e fundit të publikuar në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet në një formë të hatashme trupore.

Bukuroshja pozoi në bikine, duke vënë në fokus të pasmet e saj të formësuara si dhe unazat super-lukzose duke zgjuar polemika për një fejesë të mundshme.

Image