Mbappe e Neymar kopjojnë kërcimin e Anita Haradinajt (Video)

Periskopi.com Sporti

Vallëzimi që bëri në shtator Anita Haradinaj, bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, e kanë bërë edhe dy yjet, Kylian Mbappe e Neymar Junior.

Ashtu si Anita që kërcente në stadiumin “Fadil Vokrri” pas golit të “Dardanëve” të shënuar kundër Ishujve Faroe, që njëherit ishte edhe fitorja e parë zyrtare për Kosovën, ngjashëm kanë kërcyer edhe dyshja e PSG-së.

Ky vallëzimin është shumë i njohur, por duket se Mbappe nuk ishte në dijeni dhe Neymari po i jep mësim për vallëzim.

Kërcimi i çmendur i 81 vjeçarit në pishinë, rrotullohet për 360 shkallë

Periskopi.com Video