Publikohet foto e Encës duke konsumuar lëndë narkotike

Periskopi.com Showbiz

Enca Haxhia sërish ka marrë vëmendjen e fansave.

Enca Haxhia ka provokuar keq me paraqitjen e radhës, ku vëmendjen mori me dy detaje.

Këngëtarja u fotografua tek parukieri, ku po bënte ndryshimin e radhës në pamje dhe tha se po bëhet gati për një epokë të re.

E gjithë vëmendja në këtë foto ishte tek gjoksi dhe marihuana që po e konsumonte.

“E dini vete ju, kur nje vajze lyen floket behet gati per nje epoke te re ?? Bjonde apo Brune mendoni? ?”, ka shkruar Enca.

Fero publikon foto duke përdorur lëndë narkotike

Periskopi.com Showbiz

Fero ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet duke konsumuar lëndë narkotike.

“Ishte legale, por edhe nëse nuk do të ishte, nuk më bën fare”, ka qenë mbishkrimi që ai ia ka lënë fotografisë.

Për ndryshe, reperi së fundi ka pushuar me të dashurën, Arbenita Ismajli, në ishullin Kreta të Greqisë.

Gjatë qëndrimit në pushime, Fero ka shfrytëzuar rastin t’i bëjë xhirimet për klipin e ri, pjesë e të cilit do të jetë edhe Arbenita.

https://www.instagram.com/p/ByX9QXFHXQa/