Rina Balaj në bikini leopardi

Periskopi.com Showbiz

Rep-artistja kosovare Rina Balaj, duket se po i shijon mirë pushimet.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram në një plazh derisa po merrte rreze dielli.

Edhe pse artistja nuk ka shkruar asgjë në mbishkrimin e fotografisë në Instagram, ajo u prit me shume komente pozitive dhe pëlqime nga fansat e saj.