Partnerja e Icardit provokon nga dhoma e gjumit, fotografon gjoksin nga afër

Periskopi.com Sporti

Partnerja e futbollistit Mauro Icardi nuk njeh limite.

Wanda Nara është bërë emër shumë i komentuar në publik, për shkak se është partnerja e Mauro Icardit.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, teksa shumë shpesh realizon fotosesione për marka të njohura botërore.

Së fundi, Nara publikoi një fotografi të shkrepur nga dhoma e gjumit sapo kishte dalë nga dushi dhe provokon në reçipeta rrjetë.

Ajo mori komente të panumërta nga ndjekësit për këtë paraqitje, ku shfaqet me krejt pak grim në fytyrë.