Tërmeti në Tiranë shkakton panikë tek qytetarët

Periskopi.com Lajme

Lëkundje të forta zgjatën për disa sekonda, ndërsa për pasojë  u shënuan dhe dëme materiale.

Qytetarët kanë përjetuar çaste paniku teksa kanë nxituar të dalin jashtë godinave.

Të dhënat e para bëjnë me dije se ka qenë 5.8 ballë.