Postimi skandaloz i këngëtares së njohur, pasi i vdiq personi i dashur, nxjerr gjoksin dhe falënderon të gjithë për mbështetjen

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e njohur, Nicole Scherzinger, ka falënderuar të gjithë për mbështetjen që i kanë dhënë pas vrasjes së djalit të kushëririt të saj, John Frederick III.

Ajo këtë e bëri me anë të një postimi në Instagram, ku shihet mjaft provokluese.

Në paraqitjen e saj, përvec grimit që nuk është i përshtatshëm, ajo kishte zgjedhur një fustan me dekolte që i nxirrte jashtë një pjesë të gjoksit.

Nicole ka thënë se dhimbjen e saj është munduar ta kalojë nëpërmjet këndimit, duke falënderuar Zotin që i ka dhënë zërin duke e konsideruar dhuratë.