Video
Dardan Molliqaj për Periskopin pasi PSD u gjobit me 20 mijë euro: Është politike, do ta çojmë në gjykatë

Pasi Agjencia për Informim dhe Privatësi gjobiti PSD-në me 20 mijë euro gjobë, kryetari i…

14 Apr, 16:00

Këtu ose korrupsioni, ose parja, a ka ma vështirë se me ta bo drejtësia kështu- Flet nëna e Donjeta Pajazitaj pas lirimit të Naser Pajazitajt

Pas  lirimit nga burgu të akuzuarit kryesor për vrajsen e Donjeta Pajazitajt, Naser Pajazitjat ka…

07 Apr, 15:55

Gazetari Ridvan Berisha: Vjosa Osmani dhe Albin Kurti janë kthyer në pula, mozomokeq, mos kofsha në lëkurën e tyre

Gazetari Ridvan Berisha gjatë një interviste dhënë Periskopit ka komentuar raportin e Departamentit Amerikan të…

21 Mar, 22:40

Ish-anëtari i VV-së: Vjosa Osmani e akuzonte Albin Kurtin si me kanë Fidel Kastro në Amerikën Latine, tash të dy e kanë degraduar politikën e Kosovës

Ish-anëtari dhe bashkëthemeluesi i Vetëvendosjes, Avdi Gjata ka kritikuar presidenten Osmani pasi kjo e fundit…

17 Mar, 16:03